Březen 2012

Crystal Clear

12. března 2012 v 20:00 | Ještěrka |  Šperky a doplňky
Dražba šatů a sukně stále probíhá, nicméně v mezičase jsem se rozhodla představit Vám ještě jednu z korálkových mini-kolekcí, tentokrát z broušených akrylových korálků:

1. Srdcový náhrdelník

Ketlovaný náhrdelník, střídající velké a malé korálky se stříbrnými kytičkami, zakončený broušeným srdíčkem. V černé (obvod 44 cm) a světlefialové variantě (obvod 49 cm).
Cena: 110,- / ks

ČERNÝ ZAMLUVEN PRO T'SAL


2. Nebeský set

Náhrdelník ve stylu růžence s filigránovým spojovníkem a vílou, plus okřídlené náušničky v sytě modré variaci.
Cena: 140,-3. Minimalistické náušnice

Nenápadné náušničky v modré a růžové (není to tatáž barva jako na srdcovém náhrdelníku, ale můžu vyrobit i ladící), na přání můžu udělat i víc párů, i v jiné barvě.
Cena: 25,- / párSweet Retro

8. března 2012 v 1:22 | Ještěrka |  Oděvy

Zdravím,
vítám Vás u své historicky první nabídky oblečení na prodej! (dosud jsem šila jen na sebe nebo na přání konkrétnímu člověku - časem dodám fotky svých dřívějších výtvorů).
Doufám, že nejsem jediná, kdo má slabost pro puntíky, protože jsem pro Vás ulovila úžasnou světlemodrou látku s kvítky a puntíčky (potištěná bavlna) a vytvořila z ní šaty a sukni:

1. šaty

Jednoduchý střih s nařasenými minirukávky, vypasování je docíleno vedle záševků i elastickým žabičkováním na zádech, dají se navíc stáhnout pasovými stuhami (tzv. waist ties), které se vzadu zavážou na mašličku. Pro snadnější oblékání mají na boku zip. Sukně má obvod 3 metry, s lepší spodničkou může dosáhnout úctyhodné šíře :). Dozdobeny provlékací krajkou a madeirou (oboje syntetické, ale vypadají moc hezky) a saténovými stužkami v bílé a vínové barvě.
(Do lemu u výstřihu bych ještě asi vložila gumičku, když se na to tak dívám, zvlášť u štíhlejších slečen, abych Vám ten okraj neodstával, když dáte ruce dopředu.)

Rozměry:
Prsa: cca 88-100cm
Pas: cca 68-80 cm
(Oblékla jsem je tedy i já s mírami 104-82, ale hodně mi rozplácávaly prsa, takže doporučuju něco pod tu stovku maximálně.)
Délka: 97 cm (sukně z toho má 57 cm)
2. sukně

Především se musím omluvit, že jsem ji před focením pořádně nevyžehlila, v reálu se to zmačkání nezdálo nijak hrozné, ale na fotkách vážně nevypadá dobře. Jde o jednoduchou sukýnku s poloelastickým pasem (vzadu je z každé strany kousek pásku pevný a prostředek je pružný - dva tunýlky s gumičkou nad sebou), zapínání na barevné knoflíčky na boku.

Míry:
Poloelastický pas - cca 64-80 cm (horní hranici ale nedoporučuju, mně už celkem přeštipuje)
Délka: 53 cm (včetně krajky)

Sebekritická poznámka - není konstrukčně úplně dokonalá (ale při nošení to podle mě vidět nebude a rozhodně jsem se na ní něco naučila). A můžu přidat atlasovou stužku jako na šatech, pokud se Vám líbí.
A cena?

Protože odhadování cen mi moc nejde, protože jde o mou první, zaváděcí nabídku... a aby mi někdo nenadával, že jsem vystavila věci v době, kdy neměl možnost se o ně porvat :D, rozhodla jsem se zvolit prodej prostřednictvím AUKCE: máte možnost si na věc přihodit

do 15.3. (23:59).

Svůj příhoz napište tady do komentářů ve tvaru "PŘIHAZUJI na [sukni/šaty] .... Kč", první přihazující může jen opsat vyvolávací cenu, další poprosím o její navýšení o min. 30Kč. (Takže např. první zadá 350Kč, další zájemce nabídne 390Kč, další třeba 420 Kč nebo, dejme tomu, 450Kč... je to na Vás, klidně můžete hned vyrukovat se svou nejvyšší nabídkou).

Vyvolávací cena je 850 Kč za šaty

a 350 Kč za sukni.

(Obojí včetně mašle s odpovídající krajkou, ty právě dokončuji, proto nejsou nafoceny.)

Praktické info: v Praze možné osobní předání, jinak posílám doporučeně a budu chtít platbu předem na účet - viz Podmínky prodeje, totéž co u bižuterie, jen u oblečení to vyjde o něco dráž, tj. 60 Kč za balíček.