Podmínky prodeje

3. října 2011 v 15:29 | Ještěrka |  Obecné informace

Objednávka

V případě prodeje hotových kusů si daný kus můžete závazně zamluvit v komentářích k danému článku ("kdo dřív přijde..."). Nezapomeňte uvést emailovou adresu, kterou můžu použít k domluvě s Vámi. Pokud se Vám nechce vypisovat tady svou email. adresu, zároveň s komentářem mi odešlete i emailovou objednávku (viz níže). A pokud se známe a máte na mě nějaký další kontakt jako facebook nebo icq, můžeme se samozřejmě domluvit i po těchto komunikačních kanálech.

Pokud máte speciální přání, můžete ho také napsat do komentářů, jde-li o obměnu nabízeného kusu, nebo se mi rovnou ozvěte na email v zápatí (do předmětu uveďte Emerald Dream - objednávka, dotaz apod.). Zhotovení bižuterie na přání, pokud budu mít všechny potřebné komponenty, bych měla zvládnout do dvou týdnů. U šití to bude zřejmě delší doba, ale doufám, že se zvládneme nějak rozumně dohodnout. V průběhu výroby (zvláště v případě nejasností) můžu výrobek fotit a viruálně ho s Vámi konzultovat; když nejasnosti nebudou, stejně Vám před odesláním hotového výrobku pošlu fotku ke schválení (nebo připomínkám).


Dodání nebo předání

V Praze je po předchozí domluvě možné osobní předání na některém z pravidelných Pražských lolita srazů, popř. nějakém dalším sraze, conu, kde se objevím. Můžeme si také domluvit schůzku pro předání v centru, ale upozorňuji, že v takovém případě já vybírám místo, které se mi hodí (pravděpodobně to bude okolo zastávek metra Anděl, Karlovo náměstí / Národní třída, nebo I.P. Pavlova).

Dále můžu předmět zaslat poštou v obálce. Bižuterii budu balit navíc do bublinkové folie a posílat jako doporučenou zásilku (pošta za ni ručí v případě ztráty, dostávám potvrzení o podání) za 40Kč. (Na dobírku nezasílám, obnáší to pro mě zbytečnou cestu na poštu, navíc se Vám tím prodraží celková cena). Odeslání tedy předchází platba na můj účet, jehož číslo Vám pošlu emailem. Pochybnosti o mé spolehlivosti snad zažene mé hodnocení na Aukru. Na poštu se obvykle dostanu jen jednou týdně, převod peněz taky pár dní trvá, tak doufám, že se na mě nebudete zlobit, když nebudete mít věc doma do dvou dnů.

Feedback

Ocením veškerý feedback. Výrobky můžete okomentovat v emailu, v komentářích pod příslušným článkem. Pokud se rozhodnete můj výrobek okomentovat na Vašem vlastním blogu nebo webu, pošlete mi na něj, prosím, odkaz. Moc ráda bych tu taky časem vystavila fotky výrobků na majitelích, takže pokud nějaké fotky pořídíte a byli byste ochotni mi je poskytnout, budu Vám velmi vděčná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama