Březen 2011

Chokery na přání pro Yorumi

30. března 2011 v 1:47 | Ještěrka |  Šperky a doplňky
Zdravíčko,
zatím poslední mojí zakázkou byly chokery pro Yorumi Akihime. Jako zadání jsem dostala obrázky, do kterých přívěsků mají být zasazeny, barvy chokerů a mají-li být jednodušší nebo zdobnější. Zbytek dle mého uvážení...

Dáma v klobouku

Obraz: Jean Baptiste Greuze - Young Woman in a White Hat.
Zdobenější béžový choker - podložená bavlněná krajka, jemný stříbrný řetízek a umělé perly. Nastavitelné zapínání - prodlužovací řetízek.

Napoleon Bonaparte

V tomto případě jsem měla zadáno černo-červený jednoduchý choker. Zapínání jsem zvolila ze stejného kovu jako je přívěsek (starobronz).Cenu jsem nakonec určila na 350Kč za oba dohromady.

Přívěsky na přání - únor 2011

30. března 2011 v 0:45 | Ještěrka |  Šperky a doplňky
Kvůli nemoci pozdě doděláno, pozdě předáno a ještě později vystavuju. Ještě jednou se všem slečnám hluboce omlouvám, nezvládala jsem tou dobou ani školu.

Každopádně bez dalších okolků tady je pár přívěsků na přání...

Emilie Autumn pro Sandie


Alenka v říši divů pro Shanu


Marylin Manson pro Taurwen


Cena po 90 Kč, jak jsem stanovila v úvodním článku.

Na závěr přidám kousek z téže várky, který jsem udělala pro sebe. Podle designu trička z Alenkovské kolekce od Tally Weijl (které jsem bohužel nesehnala). Dozdoben malou mašličkou, zavěšen na jednoduchý řetízek.


Prosinec 2010 - Vánoční víla

30. března 2011 v 0:30 | Ještěrka |  Šperky a doplňky
Já vím, nemělo by se prozrazovat, co kdo poslal. Ale měla jsem takovou radost, že se povedlo, že se prostě musím podělit...

Jako dárek do Vánoční víly (odkaz) jsem vyrobila set chokeru a mašliček v classic stylu. V přívěsku je zalitý vystřižený kousek látky. Zezadu na mašličkách jsou připevněné pinetky.


P.S. Kdyby se sem náhodou nachomýtla obdarovaná, budu moc ráda, když mi nechá stručnou zprávu o tom, jestli vše dorazilo v pořádku a jestli se jí souprava hodí. Díky.